18 lat doświadczenia

Brief info

Radca prawny

Specjalizacje:
Prawo cywilne
Umowy handlowe
Prawo spółek
Prawo upadłościowe
Odszkodowania
Windykacja

Contacts
Phone: 508 277 555
Adres: ul. ks. bpa H. Bednorza 1, 40-384 Katowice
„Początek jest najważniejszą częścią pracy"

Radca prawny. Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, prawie korporacyjnym i dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. W ramach obsługi prawnej przedsiębiorców negocjuje w imieniu Klientów kontrakty i przygotowuje projekty umów. Posiada duże doświadczenie w obsłudze spółek z sektora motoryzacyjnego.

Zajmuje się także sprawami z zakresu prawa cywilnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Wykształcenie i kompetencje

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izby Radców Prawnych w Katowicach pod nr KT 3268.

Sprawnie komunikuje się w języku angielskim.

Doświadczenie zawodowe

W latach 2008-2013 działał w zespole prawników jednej z sosnowieckich kancelarii specjalizujących się w obsłudze przedsiębiorców. Prowadził również indywidulaną praktykę pod nazwą PERITUS-LEX Kancelaria Radcy Prawnego.

Poza Kancelarią

Mąż i podwójny tata. Zwolennik bliskich i dalekich podróży, który ceni prywatne spotkania w towarzystwie znajomych. Przyjaciele mówią, że ma spore poczucie humoru i tak się składa, że mają rację. Ostatnio miał okazję przebiec półmaraton. 

Jak to się stało, że został radcą prawnym?

Nigdy nie odmawiał, kiedy ktoś prosił o pomoc, jeśli wiedział, że może rozwiązać problem. Został wychowany w środowisku ludzi uczciwych i żyjących zgodnie z literą prawa. Tak się składa, że nauka historii od zawsze sprawiała mu przyjemność, do tego doszły elementy polityczno-socjologiczne, które przywiodły go na Wydział Prawa i Administracji w Katowicach. 

Siedziba kancelarii:

ul. Księdza Biskupa Herberta Bednorza 1, 40-384 Katowice

kontakt e-mail:

kancelaria@szaflarscy.pl

tel. - Jacek Szaflarski:

(+48) 511 489 333

tel. - Tomasz Szaflarski

(+48) 508 277 555