Umów spotkanie w Katowicach lub skorzystaj z porady prawnej online

Są sytuacje, w których liczy się czas. Nagle pojawia się problem, który wymaga błyskawicznej reakcji. Niewiedza bardzo Cię stresuje, a przez to nie możesz jeść i w nocy spać. Prawdopodobnie potrzebujesz szybkiej konsultacji z prawnikiem, który nakreśli Ci warianty postępowania i pokaże Ci Twoje możliwości.

Są sytuacje, w których zależy Ci na dyskrecji. Nie chcesz lub nie możesz ujawnić, że korzystasz ze wsparcia prawnika. Zależy Ci na rozmowie z osobą, która bez osobistego kontaktu prędko zareaguje na Twój problem i pomoże Ci stanąć na nogi.

Są też osoby, dla których kontakt “face to face” to duże wyzwanie. Jeśli masz ograniczone możliwości ruchowe, nie możesz opuścić domu, albo Twoje miejsce zamieszkania wyklucza szybki dojazd do kancelarii prawnej w Katowicach – skorzystaj z bezpiecznej porady prawnej online.

Nie trać czasu na dojazdy! Porozmawiaj z prawnikiem online

Zobacz jak szybko możesz umówić się na konsultację i skorzystać z pomocy radcy prawnego

Porada prawna - Krok 1

Umów poradę prawną wykorzystując: telefon, maila lub komunikator Signal, WhatsApp, FaceTime, czy też Skype

Jak to zrobić?

Zadzwoń pod numer telefonu +48 508 277 555. Powiedz czego będzie dotyczyła porada i zarezerwuj dla siebie odpowiedni dzień i godzinę rozmowy.

Wyślij wiadomość mailową na adres: kancelaria@szaflarscy.pl, w której zaznaczysz o czym chcesz porozmawiać i kiedy jesteś dostępny. Zostaw też kontakt do siebie, abyśmy mogli szybko odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

Wniosek o separację

Porada Prawna Katowice - Krok 2

Wyślij nam swoje dokumenty

Jak długo muszę czekać na kontakt?

Na wiadomości, które otrzymamy w godzinach pracy kancelarii, czyli od godziny 10:00 do 16:00, odpowiemy Ci w ciągu maksymalnie 48 godzin.

Jeśli Twoja sprawa wymaga dostarczenia dodatkowych dokumentów poprosimy Cię o ich przesłanie w formie (PDF lub zdjęć) na adres mailowy: kancelaria@szaflarscy.

Od razu też dowiesz się, czy temat, z którym do nas przychodzisz podlega naszej specjalizacji. Jeśli nie, skierujemy Cię do właściwego prawnika.

Automatycznie otrzymasz informację o terminie porady, kwocie oraz sposobie zapłaty. Następnie czekamy na Twoją wiadomość potwierdzającą termin i godzinę rozmowy.

Porada Prawna Online - Krok 3

Opłać poradę prawną

Ile kosztuje porada prawna?

Koszt porady prawnej online i porady prawnej w Katowicach w naszej kancelarii, to ta sama kwota, czyli 250 zł. To porada bez analizy dokumentów. W przypadku analizy obszernej ilości dokumentów kwotę i termin porady podamy Ci zaraz po tym, jak prześlesz materiały. Złożoność niektórych spraw wymaga zapoznania się z wszystkimi materiałami.

Jak możesz zapłacić za konsultację?

W ciągu maksymalnie 2 dni roboczych, kiedy już oszacujemy czas potrzebny na analizę dokumentów otrzymasz od nas wiadomość z informacją, zawierającą kwotę do zapłaty.

Dane do przelewu:

SZAFLARSCY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH T.SZAFLARSKI J.SZAFLARSKI SP. J.

Kod SWIFT: INGBPLPW
Kod IBAN: PL23105012141000009201156727

Moja sprawa jest bardzo pilna, co teraz?

W przypadku pilnej konsultacji nie czekamy na zaksięgowanie środków i akceptujemy samo potwierdzenie wpłaty, które przesyłasz na podany adres mailowy.

radca prawny i rozwód

Porada Prawna Katowice -Krok 4

Zapisz datę i godzinę spotkania

Jak przygotować się do konsultacji z radcą prawnym?

Bądź dostępny we wspólnie ustalonym terminie. Czekaj na kontakt prawnika, który przeprowadzi z Tobą konsultację online w formie, którą wybrałeś.

 

 

 

Windykacja z kancelarią

Skontaktuj się z nami - opisz swoją sprawę:

Siedziba kancelarii:

ul. Księdza Biskupa Herberta Bednorza 1, 40-384 Katowice

kontakt e-mail:

kancelaria@szaflarscy.pl

tel. - Jacek Szaflarski:

(+48) 511 489 333

tel. - Tomasz Szaflarski

(+48) 508 277 555