Prawo upadłościowe i naprawcze

Postępowanie upadłościowe i naprawcze w firmie

Jeżeli jako przedsiębiorca miewasz problemy z terminowym regulowaniem swoich zobowiązań wobec osób prywatnych, firm i innych organizacji, to jest szansa, że temat będzie powracał.

Brak pomysłów na wyjście z trudnej sytuacji finansowej osłabia nawet najtwardszego przedsiębiorcę. Co jako kancelaria możemy dla Ciebie zrobić w takiej sytuacji?

Prawnik w postępowaniu naprawczym i upadłościowym
  • Możemy pomóc Ci w zgłoszeniu upadłości z możliwością zawarcia ugody z wierzycielami, dzięki czemu istnieje szansa na utrzymanie przedsiębiorstwa.
  • Jeszcze przed niewypłacalnością twojej firmy możemy pomóc Ci we wdrożeniu postępowania naprawczego, dzięki czemu można przeprowadzić restrukturyzację i przezwyciężyć nadchodzące kłopoty finansowe.
  • Pomożemy Ci w przeprowadzeniu negocjacji z wierzycielami, dzięki czemu zabezpieczysz swoje interesy w maksymalnie możliwy sposób.
  • Będziemy renegocjować w imieniu Twojej firmy zmianę warunków finansowania.
  • Przygotujemy i złożymy w Twoim imieniu wniosek o ogłoszenie upadłości.
  • Będziemy przy Tobie, kiedy dojdzie do likwidacji przedsiębiorstwa, sprzedaży składników majątku i ustanowienia syndyka masy upadłościowej.
  • W całym procesie postępowania upadłościowego i postępowania naprawczego jesteśmy do Twojej dyspozycji, służąc wiedzą z zakresu Kodeksy cywilnego, Kodeksu spółek handlowych, Kodeksu pracy i ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych.

W razie śmierci przedsiębiorcy na życzenie rodziny aktywnie uczestniczymy w ogłoszeniu upadłości przedsiębiorstwa i zaplanowaniu dalszego postępowania.

Siedziba kancelarii:

ul. Księdza Biskupa Herberta Bednorza 1, 40-384 Katowice

kontakt e-mail:

kancelaria@szaflarscy.pl

tel. - Jacek Szaflarski:

(+48) 511 489 333

tel. - Tomasz Szaflarski

(+48) 508 277 555